O nas

Magdalena Sendorcertyfikowana trenerka Porozumienia Bez Przemocy, mediatorka i coach

foto-Magda Sendor3

Magdalena Sendor

Z wykształcenia dziennikarka i kulturoznawczyni. Na studia te poszła z ciekawości innych ludzi jak i upodobania do zadawania pytań, dociekań, szukania szerokich odpowiedzi.

Po latach korzystania w swojej pracy przede wszystkim ze słów, widzi, ile mówi ciało, jak mówi i że mówi, zanim sama coś powie.

Prowadząc szkolenia, mediacje i coaching szuka wraz ze swoimi Klientami unikalnego poczucia bycia w harmonii z samym sobą i z innymi, w poczuciu autentyczności siebie jak i troski o innych. Pracuje zarówno z osobami indywidualnymi, jak i instytucjami edukacyjnymi, organizacjami pozarządowymi, jak i firmami.

Wiele ciekawości i uwagi daje tematyce edukacji i pracy w poczuciu wolności i odpowiedzialności dzięki współpracy ze szkołami demokratycznymi jak i firmami, które szukają nowego stylu zarządzania (organizacje turkusowe czy samozarządzanie przez holakrację).

Pracuje w trzech językach: polski, francuski i angielski.

Kontakt:
magdalena.sendor@strefaporozumienia.pl
698 68 41 51

 

Agnieszka Rzewuska-Paca – certyfikowana trenerka Porozumienia Bez Przemocy, psycholog i coach
foto-aga-rz-p

Agnieszka Rzewuska-Paca


Jest ciekawa świata i ludzi, lubi się zastanawiać co sprawia, że ludzie robią to co robią. Ceni sobie wolność, radość życia i dobry kontakt z innymi. Jest przekonana, że w każdym człowieku jest mędrzec, który wie, co dla niego najlepsze. Jej pasją jest wspieranie ludzi w docieraniu do ich wewnętrznych mędrców i mądrości. W pracy wykorzystuje podejście zen-coachingowe, praktykę uważności, focusing, a przede wszystkim – Porozumienie Bez Przemocy (NVC) Marshalla Rosenberga, podejście, które stało się jej sposobem na życie, i które od 2008r. zgłębia i zgłębiała pod okiem czołowych światowych trenerów – m.in. Marshalla Rosenberga, Miki Kashtan, Marianne Gothlin, Kaya Runga, Nady Ignatovic. Jako mama dwójki dzieci – jej największych nauczycieli empatii i szczerości, jest fanką świadomego rodzicielstwa. Dlatego szczególnie dużo radości sprawia jej prowadzenie zajęć dla rodziców i osób pracujących z dziećmi. 
Regularnie prowadzi warsztaty z zakresu Porozumienia Bez Przemocy dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych. Na stałe współpracuje z warszawskim przedszkolem Zielona Wieża, gdzie wspiera kadrę, w codziennej pracy.

Kontakt:
aga@yourlifecoach.pl
667 667 050